SIADkówka 2013

Kolejny cykliczny turniej w ramach wsparcia Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych zakończył się sukcesem. Dzięki drużynom uczestniczącym w tym turnieju udało się zebrać kwotę 2 000 zł.

Tym razem gościnne progi dla siatkarzy otworzyło Gimnazjum 9 przy ul. Dunikowskiego i już od godz 9:00 sala zapełniła się siatkarzami chcącymi spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Mecze odbywały się w dwóch grupach i do głównego finału zakwalifikowały się cztery zespoły : No to w plecy, "Start" Wrocław, Victoria oraz "Start" Szczecin. Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju okazała się drużyna "Start" Wrocław, która po pięknym finale pokonała Victorię Szczecin.

Poza charytatywnym aspektem turnieju nie bez znaczenia również była integracja siatkarzy pełnosprawnych z niepełnosprawnymi. Ci drudzy na boisku zaprezentowali niezwykłe umiejętności siatkarskie i zdecydowanie brylowali podczas turniejowych rozgrywek.

GALERIA Z TURNIEJU

W imieniu Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych składamy na ręce wszystkich uczestników serdeczne podziękowania za udział w turnieju. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w realizacje tego projektu.

źródło: siatkarze dla hospicjum

Go to top