Aktualności szczecin

Maraton Wrotkarski

W imieniu naszych wolontariuszy bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Małych i Dużych, na Maraton Wrotkarski dla Hospicjum, podczas którego będziemy prowadzili zbiórkę na rzecz naszych Podopiecznych.

Impreza odbędzie się 21 kwietnia br. w godz. 11:30-14:30 na Wrotkarnia Rolling Wings, ul. Twardowskiego 3 w Szczecinie

Bilety na Mecz Gwiazd

Informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów na Wielki Gwiazd 2018 oraz pakietów startowych na Szczeciński Festiwal Biegowy "Piątka z Gwiazdami" i Szczeciński Festiwal Biegowy "Dziesiątka z Gwiazdami"  Bilety na mecz w cenie 30zł oraz 20zł dostępne są na: meczgwiazd.szczecin.pl/ oraz w kasach Netto Arena.

Galeria Szpargałek

Serdecznie zapraszamy do funkcjonującej galerii charytatywnej Szpargałek. Start w dzisiaj o 11:00. Oczywiście byłoby nam niezmiernie miło gdybyście Państwo wybrali nas jako organizację charytatywną, którą pragniecie wesprzeć.

Więcej informacji na stronie www.ekoporty.szczecin.pl Zapraszamy!

Siatkarze dla Hospicjum

Organizowana przez Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum tegoroczna edycja Wielkiego Meczu „Gwiazdy dla Hospicjum” rozegrana zostanie w Hali Netto Arena 26 maja 2018 o godzinie 17:00!

Meczowi Gwiazd tradycyjnie będzie towarzyszył siatkarski turniej amatorski rozgrywany w hali ZUT przy ulicy Tenisowej oraz zreformowana „Piątka z Gwiazdami” na terenie Arkonki.

Spektakl wolontariacki

Nasze tegoroczne spotkanie Mikołajkowe (10.12.2017) miało szczególny charakter - nasi wolontariusze hospicyjni wraz ze swoją koordynatorką od wielu tygodni przygotowali spektakl "Misia w krainie bajek" autorstwa pani Iwony Hilickiej, którego premiera - dzięki wsparciu Gminy Police - odbyła się wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Publiczność dopisała, a po spektaklu wszyscy goście zaproszeni zostali na przepyszny tort z Restauracja Sowa Szczecin, który był prezentem z okazji minionego Dnia Wolontariusza. Dodatkowo - jak to w Mikołajki - wszystkie dzieci mogły liczyć na upominki przygotowane przez elfy.

Szkolenie dla nauczycieli

28 Listopada 2017 w siedzibie Hospicjum odbyło się szkolenie, które okazało się być inspiracją dla obu stron -  warsztat dla nauczycieli, pedagogów, psychologów i pracowników socjalnych "Uczeń / wychowanek z problemem nieuleczalnej choroby i śmierci w domu". Dziękujemy naszym dzisiejszym wykładowczyniom i uczestniczkom, które poszerzały swoją wiedzę. Ukłony należą się również Gminie Miasto Szczecin za dofinansowanie projektu "Wspieranie opieki paliatywnej", w ramach którego mogliśmy dziś gościć uczestniczki szkolenia.

Samochody od Stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum"

Za nami aktywny weekend i kolejna edycja Turnieju Andrzejkowego, organizowanego przez Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum". To również okazja do podsumowań zeszłorocznej akcji siatkarzy amatorów. Przed Wami owoce starań i zabiegów wielu osób, którym jak najserdeczniej dziękujemy za pomoc naszym Podopiecznym.

Limuzy(n)ką do Filharmonii

A już w najbliższą niedzielę prawie 50-osobowa grupa rodzin hospicyjnych i rodzin z grupy wsparcia w żałobie wraz z opiekunami będzie miała okazję wziąć udział w projekcie "Limuzy(n)ką do Filharmonii". W jego ramach pojedziemy wspólnie do Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, zwiedzimy ją i wysłuchamy koncertu "Strach ma wielkie uszy".

Wernisaż zdjęć Tomasza Pasuli

Wieczorem 28 września ostatni gość opuścił Starą Rzeźnię, a my możemy się z Wami podzielić zdjęciami z tego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz Partnerom. A tych z Was, którzy nie mogli być dziś z nami zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy zdjęć Tomka Pasuli "Wolontariat hospicyjny w obiektywie" do 4. października.

 

Charytatywna aukcja koszulek

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w dwóch aukcjach charytatywnych Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum", na które koszulki przekazali uczestnicy EuroVolley 2017 drużyny Niemiec oraz Włoch.

http://charytatywni.allegro.pl/niemcy-koszulka-z-autografam…

http://charytatywni.allegro.pl/wlochy-koszulka-z-autografam…

Po fazie grupowej to drużyny, które nadal są uczestnikami Mistrzostw, więc może uda się komuś z Was wywalczyć koszulkę z autografami przyszłych Mistrzów Europy.

Strony

Subscribe to Aktualności szczecin
Go to top