Aktualności szczecin

Charytatywna aukcja koszulek

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w dwóch aukcjach charytatywnych Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum", na które koszulki przekazali uczestnicy EuroVolley 2017 drużyny Niemiec oraz Włoch.

http://charytatywni.allegro.pl/niemcy-koszulka-z-autografam…

http://charytatywni.allegro.pl/wlochy-koszulka-z-autografam…

Po fazie grupowej to drużyny, które nadal są uczestnikami Mistrzostw, więc może uda się komuś z Was wywalczyć koszulkę z autografami przyszłych Mistrzów Europy.

Rossman

Jeśli robisz zakupy w sklepie Rossmann Polska? Zainstaluj aplikację Klubu Rossmann.Ty dostaniesz zniżki, my darmowe zakupy!!

WOPR dla Hospicjum

Już 29. lipca grupa 12 śmiałków, będących ratownikami Szczecińskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego, sympatykami triathlonu oraz pływania sportowego zamierza pokonać wpław Zalew Szczeciński na trasie ze Świnoujścia do Nowego Warpna. Całkowity dystans wyniesie około 8 km.

Oferta Pracy

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych poszukuje:

PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA

Szkolenie z obsługi Eho Mini

Pragniemy serdecznie podziękować firmie Pro-plus, firmie TeleCardio oraz zespołowi Fundacji „E-medycyna” za przekazane urządzenia Eho Mini Event Holter, dostęp do Platformy Telemedycznej oraz szkolenie z zakresu obsługi urządzeń.
Za to wyjątkowe wspracie bardzo dziękujemy i nie ma wątpliwości że każdy pacjent, który będzie wymagał monitorowania i usług kardiologa na pewno skorzysta z pomocy Platformy.

WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum w zeszły piątek nasze rodziny hospicyjne oraz rodziny z grupy wsparcia w żałobie rozpoczęły wspaniałą przygodę. Otóż właśnie wtedy wyruszyli na wycieczkę do Trójmiasta i Malborka, w której wzięło udział 37 osób!!!. Na pewno bawili się świetnie, mamy nadzieje że zrobili mnóstwo zdjęć, z których na pewno stworzymy dla Was fotorelację.

Wspólny projekt charytatywny

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych została Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.

AUKCJE CHARYTATYWNE

Chcesz poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda siatkówki wbiegając na boisko z Krzysztof "Igła" Ignaczak Fan Club? a możę chcesz przebiec pierwszą edycję Piątka z Gwiazdami - pobiegnijmy dla Hospicjum ze specjalnym numerem startowym?

Jeśli tak to zapraszamy na aukcje charytatywne allegro Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum" organizowane corocznie przed Wielki Mecz "Gwiazdy dla Hospicjum"

8 MECZ GWIAZD

GWIAZDY DLA HOSPICJUM 2017

Bilety w cenie 10, 20, 30 zł są sprzedawane online oraz w kasach Azoty Arena.

Na stronie meczgwiazd.szczecin.pl otrzymacie najświeższe informacje o Gwiazdach, które wezmą udział w meczu!

W tym roku znów zawitają siatkarskie i narciarskie Gwiazdy, a także przedstawiciele innych dyscyplin sportu oraz...nie nie, więcej nic nie zdradzimy ale możecie być pewni, że 5 tysięczna hala Azoty Arena znów zadrży w posadach i damy taki show jakiego jeszcze nie widzieliście

Maciej Kot Wspiera Zachodniopomorskie Hospicjum

Mistrzowskie wskazanie Macieja Kota to dla nas olbrzymi zaszczyt! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i liczymy, że uda nam się spotkać w maju na tegorocznej edycji Meczu Gwiazd.

Strony

Subscribe to Aktualności szczecin
Go to top