Aktualności szczecin

Oferta Pracy

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych poszukuje pielęgniarki

Opis głównych zadań:

 • Praca w charakterze pielęgniarki w wymiarze 1/1 etatu
 • Wizyty domowe u Podopiecznych Hospicjum dla Dzieci

Wymagania:

 • Ukończenie szkoły lub studiów wyższych potwierdzających kwalifikacje
  w dziedzinie pielęgniarstwa;
 • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, poparte odpowiednimi dokumentami (mile widziane referencje);
 • Prawo jazdy kategorii B z praktyczną umiejętnością prowadzenia samochodu;
 • Posiadanie specjalizacji z opieki pediatrycznej, opieki paliatywnej lub kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa paliatywnego będzie dodatkowym atutem;
 • Posiadanie innych specjalizacji czy kursów również może stanowić atut
  w trakcie trwania naboru.

Oferujemy:

 • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Udział w szkoleniach

Maciej Kot Wspiera Zachodniopomorskie Hospicjum

Mistrzowskie wskazanie Macieja Kota to dla nas olbrzymi zaszczyt! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i liczymy, że uda nam się spotkać w maju na tegorocznej edycji Meczu Gwiazd.

8 MECZ GWIAZD

GWIAZDY DLA HOSPICJUM 2017

14 lutego o godzinie 10:00 będziecie mogli już nabyć pierwsze bilety na Wielki Mecz Gwiazdy dla Hospicjum 2017. Bilety w cenie 10, 20, 30 zł będą sprzedawane online oraz w kasach Azoty Arena

Na stronie meczgwiazd.szczecin.pl otrzymacie najświeższe informacje o Gwiazdach, które wezmą udział w meczu!

W tym roku znów zawitają siatkarskie i narciarskie Gwiazdy, a także przedstawiciele innych dyscyplin sportu oraz...nie nie, więcej nic nie zdradzimy ale możecie być pewni, że 5 tysięczna hala Azoty Arena znów zadrży w posadach i damy taki show jakiego jeszcze nie widzieliście

Auto Od WOŚP

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odebraliśmy VW Caddy, który pomoże w realizacji wizyt u naszych małych Pacjentów. Za ten wspaniały prezent serdecznie dziękujemy!

Rotary Club po raz dziesiąty!

Panowie Wiesław Paczkowski i Mirosław Moroz z Rotary Club Szczecin - przekazali 15 grudnia 2016 (w imieniu wszystkich członków klubu) dary, dzięki którym przygotujemy paczki świąteczne dla tych spośród rodzin hospicyjnych, które potrzebują wsparcia. Składamy najserdeczniejsze podziękowania za stałą pamięć o naszych Podopiecznych, która w przypadku Rotary Club Szczecin liczy sobie już 10 lat!

Mikołajki 2016

Wczoraj, 9 grudnia 2016 roku w Auli szkoły salezjańskiej w Szczecinie odbyła się zabawa mikołajkowa! Serdecznie dziękujemy firmie i pracownikom firmy Unity Line za cudowne prezenty! Święty Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, a przygotował ich aż 80! Zapraszamy do galerii, która najlepiej odda to jak dobrze się bawiliśmy.

Zadanie wykonano dzięki wsparciu Gminy Miasto Szczecin

MIKOŁAJKI 2016

Czy Człowiek Roku 2016 jest wśród nas?

Nasza Prezes - Kinga Krzywicka otrzymała nominację do tego Tytułu w Plebiscycie "Głosu Szczecińskiego" w kategorii "działalność społeczna, polityka, samorząd, organizacje pozarządowe". Jest nam bardzo miło, bo taka nominacja to wyróżnienie dla pracy całego zespołu hospicyjnego.

Jeśli możecie - wesprzyjcie Kingę, wysyłając sms o treści ZSD.8 pod numer 72355 - pierwsza tura głosowania trwa do 21. października 2016.

Koncert Charytatywny

Ogromne podziękowania dla naszych wolontariuszy za zorganizowanie koncertu na rzecz Naszych Podopiecznych. Wielkie podziękowania dla Domu Kultury Slowianin, zespołów i wszystkich tych, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia. Nasi wspaniali Wolontariusze zebrali kwotę 5790,46 zł. Dziękujemy!!! Czekamy na kolejne Edycje!

Seminarium w ramach kampanii „Dobry Testament”.

8 września, w czwartek, w godzinach 10:00-14:00, w siedzibie Szczecińskiego Inkubatora Kultury (INKU) odbędzie się seminarium o testamentach organizowane przez Polski Instytut Filantropii wraz z INKU. Wezmą w nim udział: prawnik specjalizującego się w tematyce testamentowej oraz przedstawiciele dwóch organizacji pozarządowych – Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych oraz Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego p. Olgierd Geblewicz.

Koncert Charytatywny

17 wrzesień o godzinie 18:00 czyli zaraz po Marsz-o-biegu dla Hospicjum 2016 będziecie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu! Zaprzyjaźnieni artyści zagrają koncert charytatywny w Domu Kultury Słowianin na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych. Organizacją wydarzenia od początku do końca zajmują się wolontariusze Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci, którzy na co dzień odwiedzają naszych Podopiecznych. Pomagamy dzięki Waszej pomocy!

Strony

Subscribe to Aktualności szczecin
Go to top