Aktualności koszalin

ROZPOCZYNAMY POSZUKIWANIA FIZJOTERAPEUTY

Filia w Koszalinie poszukuje Fizjoterapeuty

Opis głównych zadań:
• Praca z Pacjentami pozostającymi pod opieką hospicjum domowego dla dzieci

Wymagania:
• Wykształcenie – kierunkowe (średnie lub wyższe) wraz z prawem wykonywania zawodu;
• Doświadczenie zawodowe, poparte odpowiednimi dokumentami (mile widziane referencje);
• Prawo jazdy kategorii B z praktyczną umiejętnością prowadzenia samochodu;
• Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
• Pracę w wymiarze 1/1 etatu;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Bal Charytatywny

9. lutego 2018 odbędzie się druga edycja Balu Charytatywnego organizowanego przez Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia Koszalin!!!

Wszystkich zainteresowanych zabawą karnawałową, dzięki której będzie można wesprzeć naszą Fundację - zapraszamy serdecznie do kontaktu z panią Agnieszką Staszewską pod numerem telefonu 504-297-406.

6 Lat Koszalińskiej Filii Fundacji

Serdecznie zapraszamy na obchody urodzin - już 6tych - Filii Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych!

Oficjalne otwarcie filii nastąpiło 04.09.2009 roku. Pragniemy we franciszkańskim ośrodku duszpasterskim podkreślić 6 lat naszej pracy w Koszalinie poprzez zoorganizowanie uroczystości, które zaplanowane zostały na 12.09.2015

Wsród wydarzeń planujemy festyn w ogrodzie klasztornym,koncert zespołu Deus Meus, oraz multimedialną prezentację działalności Fundacji.

 

 

Turniej Tańca

Wdzięk, klasa, elegancja a przede wszystkim kunszt, który widać w każdym ruchu - to wszystko będziemy mogli zobaczyć podczas II Ogólnopolskiego Charytatywnego Turnieju Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się w w dniu 14. marca w Sianowie.

Zbiórka na Cmentarzu w Koszalinie i Szczecinie

W czasie tegorocznej zbiórki publicznej na Cmentarzu Centralnym zebraliśmy 12 263,71.
W czasie tegorocznej zbiórki publicznej na na Cmentarzu w Koszalinie zebraliśmy 22 413,53.

Oba wyniki a w szczególności ten koszaliński wręcz wybitne, w imieniu naszych Małych Podopiecznych najmocniej dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć nas w ten szczególny dzień!

Prezenty od Roche

Dostaliśmy od firmy Roche trzy laptopy! Nie ma wątpliwości na pewno się przydadzą.
Serdeczne podziękowania dla firmy Roche Polska oraz dla Pani Anety Ostojskiej za zgłoszenie nas jako wartych wsparcia.

Spotkanie z Agnieszką Kalugą

15 Lipca 2014 w studio koncertowo-nagraniowym Radio Koszalin odbył się wieczór autorski Agnieszki Kalugi autorki książki mocno związanej ze specyfiką naszej działalności pt. "Zorkownia". Koszaliński zespół Fundacji spotkał się również z naszym gościem w siedzibie filii, oraz miał niepowtarzalną okazję podjąć dyskusję z autorką w nieformalnych okolicznościach. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.

Piknik Koszalin

"Wspólna zabawa szlachetna sprawa"

Piknik odbył się 01.06.2014. Jak mówi tytuł imprezy na darczyńców i uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Przez niemal całą niedzielę przed Amfiteatrem Koszalińska Filia Fundacji proponowała rozmaite aktywności pomyślane dla uczestników w różnym wieku. Dla dzieci m.in. malowanie buzi, pokazy sprzętu policyjnego i straży pożarnej, prezentacje sztuk walki i grupy rekonstrukcyjnej. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie autobusu MZK, który ozdobiony jeżdził po mieście. Dorośli za to mogli za niewielkie pieniądze kupić dobrą książkę na kiermaszu, wziąć udział w warsztatach artystycznych, spróbować specjalnie przygotowanych potraw. Odbyła się też licytacja i loteria przedmiotów przekazanych na ten cel przez firmy i osoby prywatne. Kwota jaką udało się zebrać to 21 351,43 zł.

Pomoc dla Podopiecznych z Filii w Koszalinie

Koszalin: III Bal Prezydencki

W tym roku Anna i Piotr Jedlińscy zbierali pieniądze dla trójki dzieci z Koszalina oraz Podopiecznych Koszalińskiej Filii Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Podczas licytacji udało się zebrać ponad 56 tysięcy złotych.

Niecodzienne Wsparcie

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Koszalinie wsparli działalność Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Strony

Subscribe to Aktualności koszalin
Go to top